Taśma LED slim białaDecydując się na wykorzystanie taśmy LED w naszym mieszkaniu czy też domu, warto zaplanować to już na etapie wczesnych instalacji elektrycznych bądź przynajmniej przy okazji remontu danego pomieszczenia. Nie ma chyba nic gorszego niż próba unowocześnienia pomieszczenia poprzez zastosowanie punktowego oświetlenia bez jednoczesnego ukrycia przewodów i okablowania, które swobodnie zwisa po powierzchni ściany bądź też sama taśma LED (nawet nie włączona) jest widoczna z każdego miejsca w pomieszczeniu. Jak zamontować tego typu taśmę na suficie czy ścianie?

Dedykowany sposób montażu oświetlenia?
Wbrew pozorom montaż tego typu taśmy oświetleniowej nie jest wcale trudny – w większości przypadków taka taśma ma z jednej strony warstwę klejącą, z której wystarczy zerwać jedynie folię zabezpieczająca i możemy ją w kilka minut przymocować do odtłuszczonej powierzchni ściany czy sufitu. Wszystko to sprawia, że z montażem oświetlenia w postaci wspomnianej wyżej taśmy nikt nie powinien mieć specjalnych problemów – warto zwrócić jednak uwagę na to, żeby całe okablowanie było odpowiednio ukryte i nie szpeciło w żaden sposób naszego pomieszczenia.

Wszystko łatwo i prosto!
Podsumowując, montaż taśmy ledowej nie jest trudny i nie ma sensu wydawać pieniędzy na zatrudnianie specjalisty do jego wykonania.

Add Your Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *